Karriere bei Eden

Darbas bendrovėje „Eden“

Siūlydami savo su vandeniu ir kava susijusius sprendimus, milijonams žmonių namie ir darbe suteikiame papildomos energijos

Kartu su daugiau nei 3000 kolegų 18 valstybių visoje Europoje užtikriname puikų klientų aptarnavimą.

Jokia diena su „Eden“ nebus tokia kaip vakarykštė, nes mes siūlome galimybę iš tiesų paveikti savo verslą ir karjeras.

Mes – verslininko įsteigta kompanija – savo gretose norime matyti žmones, kurie su įmone elgtųsi taip lyg ji būtų sava, rūpintųsi, jaustų atsakomybę, būtų kūrybingi.

 

Mums rūpi mūsų žmonės, todėl nuolat padedame jiems tobulėti pasitelkdami sąžiningą ir skaidrią veiklos valdymo sistemą, be to, pagal kiekvieno potencialą ir siekius siūlome kilimo karjeros laiptais galimybes. Nesvarbu, ar Tu pristatai prekes, esi finansų ekspertas ar prekybininkas – Tavo įnašas mums vienodai svarbus.

Siūlome įvairias darbo vietas platinimo, klientų ir techninio aptarnavimo, pardavimo ir rinkodaros, finansų ir personalo padaliniuose visoje Europoje, todėl Tu turi galimybę savo karjerą vystyti įvairiapusiškoje, dinaminėje ir tarptautinėje aplinkoje.

Mūsų „Eden“ suteikia energijos mėgautis gyvybingumo kupinu gyvenimu.

 „Eden“ vertybės

„Eden“ vertybės atspindi mūsų pagrindus ir ateities siekius.
Jomis vadovaudamiesi formuojame savo elgesį, bendraujame tarpusavyje, priimame sprendimus ir kuriame ryšius su klientais, tiekėjais ir bendruomenėmis, kuriose vykdome savo veiklą.
Šios vertybės įkvepia mus tobulėti ir kurti sėkmingą ateitį. Tikimės, kad mūsų įsitikinimai ir vertybės bus priimtinos ir jums.

Daugiau apie mūsų vertybes

Taikyti darbe

Išsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir susisieksime su jumis!

Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.
Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.
Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.

Pateikdami šį prašymą, Jūs sutinkate, kad "EDEN SPRINGS LIETUVA" apdorotų Jūsų duomenis tam, kad pateiktų jums pasiūlymą.

Jūsų duomenys gali būti perduoti  kitoms "Eden Group" įmonėms ir duomenų tvarkytojams Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir už jos ribų. Perkėlimai ne EEE grindžiami Europos Komisijos priimtais sprendimais dėl adekvatumo ar standartinėmis sutarties sąlygomis.

Savo sutikimą galite atsiimti bet kuriuo metu, taip pat galite pasinaudoti savo teise susipažinti su duomenimis, savo teise į taisymą, ištrynimą, apdorojimo apribojimą ir duomenų perkėlimą, siųsdami užklausą: GDPR@lt.edensprings.com, įrašykite savo vardą ir pavardę bei adresą bendravimo ir tikrinimo tikslais, ir pateikite reikiamus duomenis Jūsų užklausai apdoroti..

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą rasite čia: https://www.edensprings.lt/privatumo-taisykles

CAPTCHA
Pažymėkite varnelę – tai saugumo testas, įrodantis, kad formą pildo ne robotas.