„Eden“ darbuotojai

Dirbdami su žmonėmis ir jų labui siekiame pasaulį pakeisti teigiama linkme...
Karriere bei Eden

Darbas bendrovėje „Eden“

Rūpinamės savo darbuotojais ir siūlome jiems ne tik galimybę augti bei tobulėti, bet ir įdomių iššūkių bei erdvę imtis iniciatyvos ir reikšmingai prisidėti prie mūsų veiklos. 
Bendrovės įkūrėjas buvo ne tik verslininkas, bet ir svajotojas, todėl mes norime, kad mus suptų žmonės, kuriems įmonė būtų tarsi sava, kurie dirbtų rūpestingai, atsakingai ir kuriems netrūktų kūrybiškumo.
Kiekviena diena bendrovėje „Eden“ yra vis kitokia. Jei esate išvežiojamosios prekybos tiekėjas, finansų specialistas arba rinkodaros žinovas, jūs ir jūsų kompetencija mums labai svarbi.
Mūsų tikslas – lavinti darbuotojus taikant sąžiningą, patikimą ir skaidrią darbo rezultatų vadybos sistemą ir atsižvelgiant į kiekvieno darbuotojo potencialą ir siekius siūlyti jiems kilti karjeros laiptais.
Visoje Europoje siūlome užimti įvairias pareigas platinimo, operacijų, pardavimo ir rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių srityse. Čia dirbsite įvairialypėje, dinamiškoje ir tarptautinėje aplinkoje.

 „Eden“ vertybės

„Eden“ vertybės atspindi mūsų pagrindus ir ateities siekius.
Jomis vadovaudamiesi formuojame savo elgesį, bendraujame tarpusavyje, priimame sprendimus ir kuriame ryšius su klientais, tiekėjais ir bendruomenėmis, kuriose vykdome savo veiklą.
Šios vertybės įkvepia mus tobulėti ir kurti sėkmingą ateitį. Tikimės, kad mūsų įsitikinimai ir vertybės bus priimtinos ir jums.

Daugiau apie mūsų vertybes

Taikyti darbe

Išsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir susisieksime su jumis!

Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.
Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.
Dokumentai turi būti mažiausiai 2 MB dydžio.
Leidžiami failų formatai: pdf doc.

Pateikdami šį prašymą, Jūs sutinkate, kad "EDEN SPRINGS LIETUVA" apdorotų Jūsų duomenis tam, kad pateiktų jums pasiūlymą.

Jūsų duomenys gali būti perduoti  kitoms "Eden Group" įmonėms ir duomenų tvarkytojams Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir už jos ribų. Perkėlimai ne EEE grindžiami Europos Komisijos priimtais sprendimais dėl adekvatumo ar standartinėmis sutarties sąlygomis.

Savo sutikimą galite atsiimti bet kuriuo metu, taip pat galite pasinaudoti savo teise susipažinti su duomenimis, savo teise į taisymą, ištrynimą, apdorojimo apribojimą ir duomenų perkėlimą, siųsdami užklausą: GDPR@lt.edensprings.com, įrašykite savo vardą ir pavardę bei adresą bendravimo ir tikrinimo tikslais, ir pateikite reikiamus duomenis Jūsų užklausai apdoroti..

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą rasite čia: https://www.edensprings.lt/privatumo-taisykles

CAPTCHA
Pažymėkite varnelę – tai saugumo testas, įrodantis, kad formą pildo ne robotas.