Geriamo vandens pristatymas į namus
Vandens pompa su vandeniu Eden
Jokių sutarčių – Jokių įsipareigojimų
Vandens pristatymas iki Jūsų namų durų
Vandens pompa: NEMOKAMA *Akcija*
Eden Porceliano rinkinys
su vandeniu Eden

Porceliano rinkinys (porcelianinis indas, medinis padėklas)

Šaltinio vanduo 18.9L buteliuose
Jokio ir pristatymo mokesčio
Jokių sutarčių – Jokių įsipareigojimų
Elektrinė pompa (30% nuolaida)
su vandeniu Eden

Elektrinė pompa
(30% nuolaida) su vandeniu Eden

Šaltinio vanduo 18.9L buteliuose
Paprasta naudoti
Jokių sutarčių – Jokių įsipareigojimų‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎

Vandens pristatymas į namus

Ar žinote, kiek vandens parsinešate namo per metus? Leiskite mums palengvinti Jūsų gyvenimą! Užsisakykite vandens pristatymo į namus paslaugą ir turėkite daugiau laisvo laiko!

Ekologiškas vandens tiekimo sprendimas

Būdami vandens pristatymo į namus ir biurą lyderiai Europoje, rūpinamės aplinka ir kuriame savo strategijas, vadovaudamiesi ekologiškomis iniciatyvomis. –Mūsų verslo, transporto parko ir gaminių išmetamų CO2 teršalų kiekis lygus nuliui. –Naudojame daugkartinius 19L butelius. Vandens buteliai naudojama 50 kartų ir perdirbami. –Vienas 18.9 litrų butelis pakeičia 1800 0,5 l talpos PET butelių. –Kuriame naujus biologinius produktus, pavyzdžiui, visiškai biologiškai suyrančius biologinius puodelius.

Leiskite mums padėti Jums ugdyti sveikus vandens gėrimo įpročius

2 LITRAI VANDENS PER DIENĄ – sveikas būdas aprūpinti organizmą reikiamu dienos vandens kiekiu. Tinkamas organizmo aprūpinimas vandeniu teigiamai veikia gerą savijautą ir mažina polinkį stresui. Jei organizmui trūksta vandens - trūksta energijos. Norint užtikrinti tinkamą organizmo drėkinimą, suaugęs asmuo turi išgerti maždaug 2 litrus kokybiško vandens per dieną. Sportuojant ar esant aukštai temperatūrai vandens kiekis turi būti didesnis.

Vandens pristatymo paslauga – lanksčios sutarties sąlygos

Mes rūpinamės Jumis, todėl paruošėme Jums dvi bendradarbiavimo galimybes: su sutartįžimi ir be sutarties. Mėgaukitės pristatomu vandeniu be jokių įsipareigojimų! Užsisakykite dabar!

Rinkitės patogumą
Išsaugokite planetą
Ugdykite sveikus vandens gėrimo įpročius
Rinkitės lankstumą
Mėgaukitės į namus pristatomu vandeniu

Mėgaukitės į namus pristatomu vandeniu!

Pamirškite tuščius vandens butelius namuose ir turėkite daugiau vietos šaldytuve!
Kam gabenti sunkius vandens butelius iš prekybos centro, jei mes galime vandenį pristatyti Jums tiesiai į namus? Praleiskite savo dienas taip, kaip Jums patinka, negalvodami apie rūpesčius. Būtent todėl mes norime pasiūlyti Jums vandens pristatymo į namus paslaugą.
Be to, mūsų vandens pristatymo į namus sprendimai yra draugiški aplinkai, nes mūsų buteliai yra skirti naudoti daug kartų ir yra perdirbami. Galite mėgautis patogiai pristatomu vandeniu saugodami aplinką!

Susisiekite
Kaip veikia vandens pristatymas į namus?

Kaip veikia vandens pristatymas į namus?

Eden siūlo patogų būdą mėgautis vandeniu namuose. Galime pasiūlyti porcelianinį stovą (statomą ant stalo arba grindų) arba mechaninę vandens pompą bei geriamojo ar šaltinio vandens butelius. Organizuojame pristatymą Jums patogią dieną. Pristatome Jums vandenį, Jūs jį geriate, o mes pasiimame tuščius butelius ir pristatome naujus. Tai visiškai lengva!

Susisiekite
Kur mes pristatome vandenį fiziniams asmenims?

Kur mes pristatome vandenį fiziniams asmenims?

Tiekiame vandens pristatymo paslaugą visoje Lietuvoje pagal pristatymo grafiką. Turime padalinius Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Susisiekite su mumis ir mes susitarsime dėl pristatymo, kad galėtumėte mėgautis aukštos kokybės vandeniu bet kurioje Lietuvos vietoje.

Susisiekite
Vandens pristatymas

Vandens pristatymas

Prie tinklo prijungti vandens dalytuvai padės jums sumažinti mėnesio sąskaitų išlaidas. Jums nebereikės pirkti vandens buteliuose, nes dalytuvas bus tiesiogiai prijungtas prie pastato vandentiekio ir filtravimo sistemos dėka vanduo bus švarus ir tinkamas gerti. 

„Eden Spring“ sistema yra nekenksminga aplinkai, kadangi kompensuojame visą dalytuvų išmetamo CO2 kiekį nuo jų pagaminimo iki utilizavimo. 

Geriamasis vanduo

Geriamasis vanduo

Daugiau nei 800 tūkstančių įmonių jau pasitiki „Eden“ vandens dalytuvų kokybe siekdamos saugoti ir hidratuoti darbuotojus savo biuruose. Mūsų filtrų sistemos dėka galėsite mėgautis švariu vandeniu, nekaupiant butelių atsargų. Mes esame pirmaujantis Europos vandens aparatų tiekėjas.