„Eden“ siūlo platų asortimentą kavos sistemų, kad jūsų darbuotojai ir klientai bet kuriuo dienos metu galėtų mėgautis puikia kava.

Mūsų prioritetas – pasirūpinti, kad kavos puodelis jums suteiktų kuo daugiau malonumo. „Eden“ bendradarbiauja su geriausiais kavos ir kavos aparatų tiekėjais, kad galėtų jums pasiūlyti kuo didesnę produkcijos įvairovę, atitinkančią jūsų darbo vietoje kylančius poreikius.
Produkcijos „Eden“ turi visų tipų įmonėms – nuo biurų, kuriuose pasimėgauti kava pakanka vos kelių puodelių, iki bankų, kur aptarnaujama šimtai darbuotojų ir klientų. Aukštos kokybės kavos, geriausių aparatų ir „Eden“ teikiamų techninių paslaugų visuma garantuoja ypatingas malonias akimirkas, patiriamas su kiekvienu puodeliu kavos.

Kavos pupelės

Kavos pupelės aparatams

Jei kavos suvartojama daugiau, galime pasiūlyti jums kavos aparatų ir kavos pupelių produkcijos. Mėgaukitės savo biure puikios kokybės kava, kuri yra tokia pat gera ar net geresnė už tą, kurią geriate kavinėje.

Žr. daugiau
Kavos aparatų nuoma

Kavos produkcijos priedai

Rinkitės įvairius priedus – puodelius, maišymo menteles, cukrų, šokoladukus ir kita – su kuriais kavą gerti yra dar maloniau.

Žr. daugiau

Platinimas ir kavos produkcijos paslaugos

„Eden“ rūpinasi ne vien kava. Mes tiekiame jums ne tik kavą, bet ir visa, kas su ja susiję. Atvežame jums kavos aparatą, rūpinamės jo priežiūra ir esame pasirengę jums padėti bet kurią minutę.

Sužinokite kaip