Vanduo – mūsų aistra, todėl būtent su juo jau daugiau nei 20 metų siejame savo veiklą visoje Europoje. Vanduo yra pagrindinis natūralus jūsų bendrovės darbuotojų sveikatos ir geros savijautos šaltinis. Jei darbuotojai turės, kur atsigerti vandens, jiems bus lengviau visą dieną išlikti aktyviems ir susikaupusiems. 
Pastaruosius 20 metų „Eden Springs“ tiekia aukščiausios kokybės geriamojo vandens produkciją, padedančią gerinti daugiau kaip 800 000 Europos bendrovių ir jų darbuotojų veiklos našumą ir savijautą.
„Eden Springs“, turinti daugiau sandėlių, tiekimo personalo ir klientų, yra oficialiai didžiausia bendrovė Europoje, tiekianti vandens aušintuvus. Platų mūsų siūlomos vandens produkcijos asortimentą sudaro butelinio vandens aušintuvai, filtravimo sistemos ir vanduo sporto buteliukuose.
Pasitikėkite Europos lyderiais, pasitikėkite „Eden Springs“!

mineralinio vanduo biurams

Natūralaus mineralinio vandens aušintuvai įmonėms

„Eden“ siūlomi butelinio vandens aušintuvai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori visiems savo darbuotojams ir lankytojams pasiūlyti švaraus ir sveikatai naudingo vandens. Juos labai paprasta naudoti ir prie elektros tinklo jie jungiami įprastiniu kištuku. „Eden“ siūlo platų asortimentą įvairių modelių vandens aušintuvų, puikiai tinkančių naudoti bet kurioje darbo aplinkoje. Nelygu, kurį vandens aušintuvo modelį pasirinksite, vandenį galėsite gerti kambario temperatūros, šaltą, karštą arba gazuotą.

Sužinokite daugiau
vandens filtrai biurams

Biuro vandens aušintuvai

Jei dėl kokių nors priežasčių gerti mūsų natūralaus mineralinio butelinio vandens negalite arba jums tiekiamas vanduo iš čiaupo, prie vandentiekio jungiami vandens aušintuvai yra puikus sprendimas.

Sužinokite daugiau
vanduo biurams

Priedai

Kad „Eden“ įrangos naudojimu būtumėte labiau patenkinti, nepamirškite reikalingų priedų, pavyzdžiui, stiklinių, butelių laikiklių, grindų kilimėlių ir kita.

Sužinokite daugiau
vanduo biurams

Platinimas ir paslaugos

„Eden“ veiklos pagrindas yra ne vien vanduo. Tai – paslaugų bendrovė. Iš mūsų klientai gauna visą reikiamą pagalbą, pavyzdžiui, remonto darbų valdymas, periodinis tiekimas, sąskaitų faktūrų dublikatai ir kita.

Susipažinkite su mūsų paslaugomis