„Eden Springs“ grupė

Gaivinančią produkciją įmonėms tiekiame daugiau nei 18 metų
Eden Spain

„Eden“ (Ispanija)

Savo sektoriuje tarptautiniu mastu pirmaujanti bendrovė „Agua Eden“ į Ispanijos rinką atėjo 2000 metų liepos mėnesį, įsigijusi bendrovę „Aqua 2000“. Per visą veiklos laikotarpį „Agua Eden“ tapo šiame sektoriuje pirmaujančia bendrove, siūlančia Ispanijoje savo vandens ir kavos produkciją daugiau kaip 30 000 klientų – įmonių ir fizinių asmenų.

„Agua Eden“ yra bendrovė, turinti savo filosofiją, įsipareigojusi tausoti aplinką ir sertifikuota pagal aplinkos apsaugos standartą ISO 14001. Būtent dėl to visi natūralaus vandens šaltiniai, kuriuos naudojame, yra vietiniai. Be to, daug pastangų dedame savo maršrutams optimizuoti, vandens aušintuvuose naudojame perdirbamuosius daugkartinius butelius, taip išvengdami didelės apimties plastiko gamybos. Stengiamės tausoti aplinką kuo labiau mažindami išleidžiamo CO2 kiekį.

Nuo vandens tiekimo pradėjusi įmonė tapo orientuota į progresą bendrove. Šiandien „Agua Eden“ jau yra pirmaujanti bendrovė, visoje Europoje įmonėms ir namams tiekianti vandens ir kavos produkciją. Nuolat galvojame, kaip žengti pirmyn ir kaip prisitaikyti prie savo klientų poreikių.

Lyderė Europoje

„Eden Springs Europe“ yra pirmaujanti įmonėms skirtos vandens produkcijos bendrovė, siūlanti platų asortimentą įvairių prekių, pavyzdžiui, mineralinį vandenį, prie vandentiekio jungiamus vandens aušintuvus ir vandenį mažo formato buteliukais. Turėdami plačią biurams skirtos produkcijos gamą išsikėlėme tikslą tapti Europoje pirmaujančia vandens ir kavos produkcijos tiekimo bendrove.

Per tinklą, kurį 18-oje šalių sudaro pagal įgaliojimus veikiančios bendrovės ir natūralaus vandens šaltiniai, „Eden“ buteliuose per metus paskirstoma daugiau kaip 800 milijonų litrų vandens ir mūsų vandens ir kavos produkcija aprūpinama daugiau nei pusė milijono klientų.

Mūsų misija – suteikti klientams Europoje jėgų su mūsų gėrimų produkcija, skirta biurams. Teikiantys energijos ir gerinantys savijautą „Eden“ produktai padeda kiekvienam kas dieną pasirūpinti savimi. Sužinokite daugiau apie mūsų tarptautines operacijas, siūlomas prekes arba šalis, kuriose vykdome veiklą.

Jei apie „Eden Springs“ grupę reikia daugiau informacijos, apsilankykite interneto svetainėje www.edensprings.com, o jei daugiau informacijos reikia apie bendrovę, galite atsiųsti mums el. laišką adresu info@es.edensprings.com. Mielai jums papasakosime apie „Water Eden“ išsamiau.

„Cott“ grupė

Nuo 2016 metų „Eden Springs“ priklauso „Cott Corporation“ (NYSE: COT; TSX: BCB) – įvairialypei gėrimų bendrovei, kuri į namus ir biurus tiekiamo butelinio vandens srityje Šiaurės Amerikoje yra didžiausia pagal produkcijos tūrį. Ši bendrovė Europoje pirmauja skrudintos ir maišytos kavos gamybos pagal užsakymus paslaugų srityje, šaltosios arbatos tiekimo Jungtinių Valstijų maitinimo paslaugų įmonėms srityje ir yra viena didžiausių įmonių visame pasaulyje, subūrusi mažmenininkus, prekių ženklų savininkus ir platintojus.

„Cott“ platforma Šiaurės Amerikoje ir Europoje apima daugiau nei 2,3 mln. klientų arba platinimo taškų, kuriais rūpinasi strategiškai išdėstytos pardavimo ir platinimo įmonės su transporto priemonių parkais, taip pat – didmenininkai ir platintojai. Taip grupė gali efektyviai aptarnauti gyvenamuosius būstus, įmones, restoranų tinklus, viešbučius, mažas ir dideles parduotuves ir sveikatos priežiūros centrus. Daugiau informacijos pateikiama interneto svetainėje www.cott.com.

 

Daugiau informacijos apie „Cott“ veiklos kodeksą pateikiama spustelėjus čia.