Apie Bendrovę

Bendrovė „Eden“ devyniolikoje šalių tiekia kompleksines vandens bei kavos pristatymo paslaugas ir aptarnauja apie 800 000 aparatų užsakovų buvimo vietoje. Siūlomas asortimentas platus – 5G butelių vandens aparatai, vandens aparatai su vidine filtravimo sistema, mažos talpos buteliai, taip pat įranga karštiems gėrimams gaminti ir kavos aparatai, aukštos kokybės kavos, arbatos ir kitų gėrimų priedai. Bendrovė „Eden“ kasmet aprūpina savo užsakovų darbuotojus ir klientus maždaug 800 mln. litrų vandens, 30 mln. kapsulių kavos ir dideliais kiekiais maltos kavos.

 

Bendrovėje „Eden“ dirba apie 3 000 darbuotojų. Europoje bendrovė valdo vandens pristatymo tinklą, kuris apima gamybos įrenginius, maždaug 1 100 transporto priemonių, skirtų paslaugoms teikti, parką, 29 išpilstymo į 5G butelius įmones, taip pat įmones, kurios bendrovės „Eden“ užsakymu teikia išpilstymo į butelius paslaugas. Tokie veiklos mastai buvo pasiekti per įmonės verslumą, plėtrą rinkoje, valdymo meistriškumą ir nuo 1998 m. įvykdytus įvairaus dydžio įmonių įsigijimus, kurių skaičius viršija 100.

 

Nuo 2016 m. bendrovė „Eden Springs“ įeina į „Primo Water Corporation“ (NYSE: PRMW; TSX: PRMW), kuri teikia tik vandens pristatymo paslaugas ir pirmauja tiekimo apimtį atitinkančių atstovybių Šiaurės Amerikoje, Europoje bei Izraelyje skaičiumi išpilstomojo geriamojo vandens pristatymo buitiniams ir verslo vartotojams srityje, užima penktą vietą vandens aparatų su vidine filtravimo sistema mūsų užimamoje 21 šalies rinkoje, o JAV ir Kanadoje – pirmaujančias pozicijas vandens dozatorių, išvalyto išpilstyto vandens ir geriamojo vandens prisipylimo (savitarnos) srityse.

Mūsų platformą sudaro virš 2,5 mln. vartotojų visoje Šiaurės Amerikoje ir Europoje, strategiškose vietose sukurta pardavimų bei platinimo infrastruktūra, transporto priemonių parkai, taip pat didmenininkai ir platintojai. Visa tai suteikia mums galimybę efektyviai aptarnauti individualius vartotojus, įmones ir mažus bei didelius mažmenininkus.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: http://www.primowatercorp.com.