Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktaiPaslaugos ir patarimaiMūsų akcijosEnergija darbeApie musTee tilaus

Home Dotted Paslaugos ir patarimai Dotted Klausimai ir atsakymai


Paslaugos – dažniausiai užduodami klausimai
Eden geriamojo vandens išgavimo vieta yra Latvijos teritorijoje, Adaži [Ādaži] regione, ekologiškai tinkamoje, švarioje vietoje. Ten jis yra išgaunamas iš 70 metrų gylio, po to, kai ilgą laiką valėsi ir mineralizavosi žemės gelmėse. Įvairūs geologiniai sluoksniai veikia kaip natūralus iš mineralų sudarytas filtras, kuris užtikrina Eden vandeniui tikrą švarumą ir subalansuotą mineralinių medžiagų sudėtį. SIA "Eden Springs Latvia" gamykloje vanduo yra filtruojamas, pilstomas į butelius. Siekiant patikimumo, yra atliekama mikrobiologinių tyrimų serija. Visi gamybos procesai yra patvirtinti EBWA ir Latvijos maisto ir veterinarinės tarnybos. Eden vandeniui yra suteiktas Latvijos sertifikavimo centro (BOVU Latsert) sertifikatas.

Aizvert

Eden


„Eden Springs“ vanduo atitinka visus kokybės standartus, nustatytus nacionaliniuose ir Europos teisės aktuose, kuriais reglamentuojama maisto sauga. Taigi „Eden Springs“ vandenį galite naudoti ir vartoti kam tik užsigeidę.

Aizvert

Eden


Pakeiskite butelį (jeigu tuščias). Galbūt susidarė oro kamštis. Kilstelėkite butelį nuo aparato ir vėl įstatykite atgal. Pakartokite šią procedūrą du ar tris kartus. Patikrinkite, ar puodelių skyriuje yra puodelių, ir atsukite abu čiaupus.

Aizvert

Eden


Patikrinkite, ar vandens aparatas įjungtas į tinklą ir ar įjungtas jungiklis. Galbūt pastaruoju metu vandens aparatu buvo labai dažnai naudojamasi, palikite jį 15 minučių, kad jis spėtų atvėsinti vandenį. Su kitu elektros prietaisu patikrinkite, ar tikrai veikia elektros lizdas. Jeigu veikia, pakeiskite saugiklį ant aparato kištuko. Patikrinkite termostatą, esantį kitoje aparato pusėje, ir sumažinkite temperatūrą.

Aizvert

Eden


Patikrinkite, ar nereikia išvalyti nulašėjimo grotelių. Patikrinkite, ar vanduo neprateka iš butelio ir ar jame nėra įtrūkimų. Jeigu taip, butelį pakeisime nemokamai, kai kitą kartą atvešime vandenį. Į vandens aparatą įstatykite kitą butelį.

Aizvert

Eden


Kamštis atitrūko nuo automatinio užsandarinimo vožtuvo. Nieko daryti nereikia. Vandens kokybė dėl to nenukentėjo. Kol butelis uždėtas ant vandens aparato, jis tebėra sandarus. Nenuimkite butelio, kol jis neištuštės, antraip vanduo ištekės. Apsauginis lipdukas buvo įstumtas į butelio vidų. Nepamirškite nuimti lipduko, prieš uždėdami butelį ant vandens aparato.

Aizvert

Eden


Palaukite, kol aparatas vandenį tinkamai atvėsins arba įšildys. Vandens skonis gali būti šiek tiek pakitęs, jeigu vandens aparatui ką tik buvo atliktas sanitarinis valymas. Tai nekenksminga, tiesiog nuleiskite iš čiaupo truputėlį vandens arba paprasčiausiai šiek tiek palūkėkite.

Aizvert

Eden


Kad išvengtumėte nemalonaus kvapo, reguliariai išimkite ir nuvalykite nulašėjimo groteles.

Aizvert

EdenPatikrinkite, ar įjungtas jungiklis (jungiklį turi tik tam tikri aparatai). Kai kurie vandens aparatai skleidžia triukšmą tuo metu, kai šildo arba vėsina vandenį. Tai normalu, po kurio laiko triukšmas liausis.

Aizvert

Eden

Jeigu neradote atsakymų į jums kilusius klausimus, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi arba skambinkite telefonu 8 800 20006.

Elektroninės
sąskaitos E-pay

Registruotis
KOMERCINIS PASIŪLYMAS

Nemokama linija

8 800 20006

Kodėl Eden?

e-parduotuvė e-parduotuvė
Šaltinio ir geriamasis<br />     vanduo Šaltinio ir geriamasis
     vanduo

KAVOS PASIŪLYMAS

Laikas kavos
pertraukėlei?

Sužinokite daugiau


       Produktai
       Paslaugos ir patarimai
       Mūsų akcijos
       Energija darbe
       Apie mus
     Kontaktai ir pagalba
  • T: 8 800 20006
  • Susisiekite su mumis
  • Eden Springs Lietuva UAB
    Savanoriu pr. 174A
    LT – 03115, Vilnius