Geriamo vandens aparatas

Esame lyderiai Europoje, kuriais visada galite pasitikėti

Visais biuro vandens tiekimo aspektais ir reikalavimais, su kuriais galite susidurti, pasirūpiname mes. Sparčiai sumontuojama įranga ar didelis užsakymas šalies mastu, darbas su maža įmone ar su didžiule tarptautine bendrove... Kad ir koks atvejis pasitaikytų ir kurioje vietoje jūsų biurai bebūtų, suteiksime jums visą reikiamą techninę pagalbą.

Ekologiška įmonė

Atsakingai žvelkite į Jus supančią aplinką. Siūlome paslaugas, kurių metu į aplinką visiškai neišskiriamas СО2. Naudojame perdirbamus butelius ir taip prisidedame prie atsinaujinančios energijos.

Du Viename – kavos ir vandens pristatymą

Pasirinkite sau tinkamiausią sprendimą, užsisakę paslaugą „Viskas įskaičiuota“ – kava ir vanduo. Suteiksime aukščiausio lygio paslaugas ir produktus, pristatydami juos į Jūsų nurodytą vietą.

Always close to you-developed distribution network

Vandens tiekimo į namus bei dideles ir mažas įmones pasiūlymas: nuo startuolių iki didžiulių tarptautinių biurų visoje šalyje. 99 % mūsų vandens tiekiama itin efektyviai. Kiekvieną dieną mėgaukitės gaiviu šaltinio vandeniu „Crystal“, o mes pasirūpinsime visu kitu! Vandens tiekimas į namus ir biurus visoje pasaulyje. „Eden“ geriamojo vandens tiekimas: visa, ką gamta turi geriausia, yra skirta Jums!

Esame lyderiai Europoje
Ekologiška įmonė
Du Viename – kavos ir vandens pristatymą
Always close to you-developed distribution network
Avota udens dzesētāji

Vandens aparatas

Eden įmonėje mes kasdien dirbame tam, kad jūsų biurui būtų tiekiamas aukščiausios kokybės vanduo. Dirbame su apsaugotais ir netoli esančiais šaltiniais, siekiant sumažinti į orą išmetamų teršalų kiekį ir apsaugoti aplinką. Mūsų vandens šaltinis Latvijoje yra gamtinis Adaži apylinkėje esantis vandens šaltinis
 

Sužinokite daugiau
dzeramā ūdens strūklakas uzņēmumiem

Vandens filtrai biurams

Eden Springs siūlome jums vandens filtrus, kurie yra tiesiogiai pajungiami prie pastato vandentiekio. Filtravimo sistemos dėka galėsite mėgautis švariu ir tinkamu gerti vandeniu. Mūsų darbo būdas yra nekenksmingas aplinkai, kadangi kompensuojame visą dalytuvų išmetamo CO2 kiekį, nuo jų pagaminimo iki utilizavimo.
 

Sužinokite daugiau
Vandens

Vandens buteliuose aušintuvai ar aušintuvai pajungti prie vandentiekio?

Mes siūlome jūsų įmonei tinkantį vandens sprendimą. Siūlome du vandens šaltinių tipus, kad galėtumėte pasirinkti jums labiausiai tinkantį.  

1. Vandens buteliuose aušintuvai: Siūlome jums švarų šaltinio vandenį, kuris tiekiamas 18,9 litrų talpos buteliuose. Galėsite mėgautis šaltu ar kambario temperatūros vandeniu iš gamtinių šaltinių, esančių įvairiose Prancūzijos vietovėse. 
2. Vandens valymo aparatai: Taip pat siūlome vandentiekio vandens aušintuvus ir valymo įrenginius, kurie filtruoja vandenį, kad galėtumėte mėgautis aukšta vandens kokybe. Gaukite neribotą kiekį puikaus skonio šalto vandens, naudodami mūsų vandens aparatus prijungtus prie vandens tiekimo tinklo. 

Vandens aparatų nuoma

Eden Springs pristatome jūsų įmonei vandenį ir suteikiame jūsų darbuotojams daugiau energijos pasitelkdami aukštos kokybės produktus. Išsinuomokite arba nusipirkite vandens aparatą, kuris geriausiai atitinka jūsų biuro poreikius. Mūsų tikslas apsaugoti jus nuo rūpesčių dėl sveikatos ir hidratacijos darbo metu. Tuo pasirūpinsime mes. 
 

Sužinokite daugiau
Labākās kvalitātes avota ūdens - labākais jums

Aukštos kokybės šaltinio vanduo

Jau du dešimtmečius mes Eden Springs dirbame tam, kad galėtumėme tiekti jūsų darbovietėms aukščiausios kokybės ir švariausią vandenį. Todėl šiandien turime daugiau nei 800 tūkstančių įmonių, kurioms tiekiame kokybiškus produktus ir geriausią geriamą vandenį. Mūsų pagrindinis tikslas yra pasiūlyti jums šaltinio vandenį, kuris padės pagerinti sveikatą jūsų darbo aplinkoje ir suteiks jūsų darbuotojams daugiau energijos. 

Sužinokite daugiau
Vandens aušintuvų priedai

Vandens aušintuvų priedai

Be vandens aparatų (šaltinio vanduo), Eden siūlome jums platų priedų, tokių kaip perdirbamos stiklinės, butelių stovai, CO2 balionai, asortimentą. Šių priedų pagalba paslauga bus pilnai sukomplektuota. 

Sužinokite daugiau
Priežiūra ir aptarnavimas§

Priežiūra ir aptarnavimas

Visiems savo klientams siūlome aukštos kokybės paslaugas, todėl mūsų darbas nesibaigia vandens tiekimu įmonėms, mes taip pat įsipareigojame vykdyti ir vandens dalytuvų techninę priežiūrą. Mes siekiame, kad jums nereiktų dėl nieko rūpintis, o tik mėgautis aukštos kokybės vandeniu jūsų biure. Viskuo kitu pasirūpinsime mes. 

Sužinokite daugiau
Vandens dalytuvų valymas

Vandens dalytuvų valymas

Vandens dalytuvų švara yra būtina, norint užtikrinti geriausią kokybę, todėl Eden Springs turime kvalifikuotų specialistų komandą, kuri yra pasiruošusi teikti priežiūros ir sanitarijos paslaugas. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai turi EBWA (European Bottled Watercooler Association) higienos specialistų pažymėjimus.