Eden

Eden

Vanduo – mūsų aistra, todėl būtent su juo jau daugiau nei 20 metų siejame savo veiklą visoje Europoje. Vanduo yra pagrindinis natūralus jūsų bendrovės darbuotojų sveikatos ir geros savijautos šaltinis. Jei darbuotojai turės, kur atsigerti vandens, jiems bus lengviau visą dieną išlikti aktyviems ir susikaupusiems. 
Pastaruosius 20 metų „Eden Springs“ tiekia aukščiausios kokybės geriamojo vandens produkciją, padedančią gerinti daugiau kaip 800 000 Europos bendrovių ir jų darbuotojų veiklos našumą ir savijautą.
„Eden Springs“, turinti daugiau sandėlių, tiekimo personalo ir klientų, yra oficialiai didžiausia bendrovė Europoje, tiekianti vandens aušintuvus. Platų mūsų siūlomos vandens produkcijos asortimentą sudaro butelinio vandens aušintuvai, filtravimo sistemos ir vanduo sporto buteliukuose.
Pasitikėkite Europos lyderiais, pasitikėkite „Eden Springs“!

mineralinio vanduo biurams

Natūralaus mineralinio vandens aušintuvai įmonėms

„Eden“ siūlomi butelinio vandens aušintuvai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori visiems savo darbuotojams ir lankytojams pasiūlyti švaraus ir sveikatai naudingo vandens. Juos labai paprasta naudoti ir prie elektros tinklo jie jungiami įprastiniu kištuku. „Eden“ siūlo platų asortimentą įvairių modelių vandens aušintuvų, puikiai tinkančių naudoti bet kurioje darbo aplinkoje. Nelygu, kurį vandens aušintuvo modelį pasirinksite, vandenį galėsite gerti kambario temperatūros, šaltą, karštą arba gazuotą.

Sužinokite daugiau
vandens filtrai biurams

Biuro vandens aušintuvai

Jei dėl kokių nors priežasčių gerti mūsų natūralaus mineralinio butelinio vandens negalite arba jums tiekiamas vanduo iš čiaupo, prie vandentiekio jungiami vandens aušintuvai yra puikus sprendimas.

Sužinokite daugiau

Kodėl turėtumėte įsigyti vandens aušintuvą savo biurui?

Todėl, kad tai puikus sprendimas biurui, kuris leis pasiūlyti jūsų darbuotojams sveikatos ir gerovės šaltinį. Toliau pateikiame jums keletą mūsų vandens aušintuvų privalumų: 

 

 • Švarus vanduo jūsų biure: mūsų vandens dalytuvai pasižymi aukštos kokybės, išvalytu vandeniu.
 • 100 % profesionalios paslaugos: „Eden“ įmonėje visapusiškai aptarnaujame įmones, siekdami pasiūlyti jums geriausią vandens poreikio patenkinimo sprendimą.
 • Greitas įrengimas: mes pasirūpiname paprastu vandens dalytuvo įrengimu jūsų biure, nesukeldami jokių trikdžių jūsų darbo vietoje. 
 • Pristatymas visoje šalyje: dirbame visoje šalyje, kad jūs turėtumėte galimybę naudotis mūsų vandens dalytuvu nepriklausomai nuo jūsų verslo pobūdžio.
 • Aplinkos apsauga: dirbti su „Eden“ yra tas pats, kas dirbti siekiant apsaugoti mūsų planetą, kadangi mes atsakingai naudojame išteklius ir laikomės aplinkos apsaugos įsipareigojimų. Turime „CarbonNeutral®“ sertifikatą, kuris reiškia, kad kompensuojame išmetamą CO2 kiekį. 
 • geriausias vandens aušintuvų tiekėjas Lietuvoje

  Eden Springs, geriausias vandens aušintuvų tiekėjas Lietuvoje

  Eden Springs yra pirmaujanti įmonė, siūlanti vandens sprendimus įmonėms ir biurams. Esame dirbę su daugiau kaip 800.000 įmonių visoje Europoje, tiekdami vandenį, sveikatą ir gerovę jų darbuotojams. Mūsų asortimente yra vandens aušintuvai, filtravimo sistemos ir staliniai vandens dalytuvai. Mūsų pagrindinis tikslas yra pasiūlyti jums šaltinio vandenį, kuris padės pagerinti sveikatą jūsų darbo aplinkoje ir suteiks darbuotojams daugiau energijos. 
   

  Priedai

  Kad „Eden“ įrangos naudojimu būtumėte labiau patenkinti, nepamirškite reikalingų priedų, pavyzdžiui, stiklinių, butelių laikiklių, grindų kilimėlių ir kita.

  Sužinokite daugiau
  vanduo biurams

  Platinimas ir paslaugos

  „Eden“ veiklos pagrindas yra ne vien vanduo. Tai – paslaugų bendrovė. Iš mūsų klientai gauna visą reikiamą pagalbą, pavyzdžiui, remonto darbų valdymas, periodinis tiekimas, sąskaitų faktūrų dublikatai ir kita.

  Susipažinkite su mūsų paslaugomis