Mėgaukitės Eden vandens paslaugomis savo namuose

Daugiau nereikia rūpintis papildomų butelių pirkimu namuose. Atlaisvinkite vietos šaldytuve!

Kodėl toliau vežti sunkiuosius butelius iš prekybos centro, kai mes galime atvežti vandenį tiesiai į jūsų namus? Jūsų dienos yra skirtos mėgautis, o ne praleisti rūpinantis šiomis mažomis detalėmis. Štai kodėl mes norime Jums pasiūlyti mūsų vandens paslaugas tiesiai į Jūsų namus.

Mūsų vandens sprendimai namams saugo aplinką, nes mūsų buteliai yra pakartotinai naudojami ir perdirbami. Jūs galite mėgautis mūsų vandens patogumu ir saugoti aplinką!

geriamasis vanduo

Kaip veikia Edeno namų ūkio paslaugos?

„Eden“ siūlo Jums patogų būdą mėgautis vandeniu Jūsų namuose. Mes atvežame jums Vandens aparatą ir vandens butelius 18.9l talpomis, o Jūs visada turite karštą (95-98 laipsnių) ir šaltą vandenį. Mes galim suderinti pristatymo dieną, kurią be papildomo užsakymo gausite vandens papildymą bei išvešime tuščius butelius. Taip paprasta! 

gauk pasiūlymą
vanduo i namus

Kur tiekiame vandenį namų ūkiams?

Edeno vandens paslauga namams yra prieinama visoje Lietuvoje. Priklausomai nuo klientų skaičiaus kiekvienoje vietovėje, galime pasiūlyti vieną ar du pristatymo grafikus. Susisiekite s u mumis ir būtinai suderinsime patogų pristatymo grafiką!

Edene esame įsipareigoję pasiekti kuo daugiau namų, tačiau jei Jūsų rajone siūlomos paslaugos nėra tos, kurios ieškote, arba negalime pasiekti Jūsų rajono, palikite mums savo kontaktinę informaciją. Mes jums paskambinsime, ir rasime būdą, kaip aprūpinti Jus geriamuoju vandeniu atsižvelgami į Jūsų poreikius.   

gauk pasiūlymą