b2c Vandens

Geriamas vanduo į Jūsų namus vos už 0,3 Eur/l.

Vandenį pristatysime iki pat Jūsų durų. Užsisakykite dabar!

JOKIŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ

Jokių sutarčių, mėgaukitės paslauga tiek, kiek reikia!

VANDENĮ JUMS ATVEŠIME MES

Neišeikite iš namų be reikalo, nes mes Jums vandenį pristatysime iki pat durų.

MAKSIMALI HIGIENA

Eden vanduo atkeliaus, vadovaujantis griežtais priežiūros standartais

Aukštos kokybės šaltinio vanduo
vos už 0,3 Eur/l.

Vandens kokybė ir higienos standartai yra Eden Springs svarbiausi prioritetai. Tam, kad mūsų klientai gautų tik geriausios kokybės vandenį, griežtai laikomės bendrųjų vandens tiekimo reikalavimų, o tai reiškia, kad mūsų vanduo yra reguliariai testuojamas bei perduodamas atlikti išsamią turinio analizę. Adaži gyvenvietėje Latvijoje turime laboratoriją, kuri užtikrina aukštus produktų bei higienos standartus, kad galėtume pasiūlyti geriausios kokybės produktus.

Nedidelių talpų vandens pristatymas
iki pat Jūsų durų

Eden siūlo skirtingų talpų šaltinio ir geriamą vandenį  – 0,3 l, 0,5 l, 0,7 l ir 1,5 l buteliuose. Idealus pasirinkimas namams. Pasirinkite sau tinkamą talpą, o mes atvešime šviežią ir skanų vandenį iki pat Jūsų durų.

Dezinfekcijas Salvetes

Dezinfekavimo servetėlės

Dezinfekavimo servetėlės skirtos papildomam vandens butelių bei vandens aparatų dezinfekavimui prieš naudojimą. Specialios, greito naudojimo, dezinfekavimo servetėlės tinka efektyviam paviršių ir įrangos valymui, bei dezinfekavimui.

Mėgaukitės Eden vandeniu namuose! Susisiekite su mumis, pateiksime daugiau informacijos ape geriamojo ir šaltinio vandens pristatymą!