Mes sujungiame jėgas su Culligan.

„Eden Springs“ sujungė jėgas su pasauliniu vandens sprendimų rinkos lyderiu - Culligan.

Norėtume Jums pranešti, kad „Eden Springs“ susijungė su pasauliniu vandens sprendimų lyderiu „Culligan“. Užtikriname, kad mūsų įmonių integracijos procesas bus sklandus ir nepaveiks mūsų bendravimo su klientais kokybės.

Mūsų bendras tikslas yra užtikrinti Jūsų šeimoms ir darbuotojams Lietuvoje saugų, tvarų bendravimą ir aukštos kokybės vandenį.

Susipažink su „Culligan“

 • „Culligan“ yra pasaulinis vandens ekspertų lyderis jau daugiau nei 80 metų. „Culligan“ projektuoja, montuoja filtravimo įrangą, platina vandens butelių aušintuvus ir filtravimo sistemas, kurios leido ištisoms klientų kartoms mėgautis skaniausiu ir švariausiu vandeniu.
 • Mūsų pasauliniu platinimo tinklu 90 šalių 6 milijonuose namuose ir daugiau nei 2 milijonuose biuruose suteikiame žmonėms visame pasaulyje aukščiausios kokybės vandenį.

Nauji pasiūlymai klientams

 • Artimiausiu metu papildysime savo produktų asortimentą naujais vandens filtravimo įrenginiais.
 • „Culligan“ turi įrangą, kuri yra su patentuota unikalia vandens valymo technologija „Firewall“ ir antibakterine apsauga „BioCote“. Tai užtikrina tyriausią geriamąjį vandenį namuose ir biure.
 • Kiekvienas klientas galės laisvai rinktis, ar likti prie esamos įrangos, ar naudoti naująją „Culligan“ technologiją. Mes reguliariai pranešime jums apie naujienas.

Įmonių integracijos procesas.

 • „Eden Springs“ ir „Culligan“ integracijos proceso metu Jūs pamatysite pokyčius su mūsų logotipu ant įvairių dokumentų, pavyzdžiui, pristatymo dokumentų, sąskaitų, laiškų ir el. laiškų.
 • Taip pat keisis ir logotipas ant mūsų vandens butelių, aksesuarų, pristatymo transporto priemonių ir vairuotojų aprangų.
 • O visų sutarčių sąlygos ir banko sąskaitos klientams atsiskaityti nesikeis.

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar keisite sutarties sąlygas?
 • Ar keisite produktų ir aptarnavimo kainas?
 • Ar „Culligan“ išsaugos prekių ženklą „Eden Springs“?
 • Ar aš vis dar gausiu „Eden“ vandens?
 • Ar keisis banko sąskaitos numeris ir pavadinimas?
 • Kur galėčiau rasti daugiau informacijos šiuo klausimu?
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Ar keisite sutarties sąlygas?

Įmonių susijungimo procesas neturės įtakos bendraujant su jumis ir sutarčių sąlygoms. Apie bet kokius galimus pokyčius mes jums pranešime atskiru pranešimu.

Ar keisite produktų ir aptarnavimo kainas?

Kol kas mes neplanuojame keisti kainų dėl įmonių susijungimo. Jeigu kainos keisis dėl kitos priežasties, mes jums apie tai pranešime atskiru pranešimu.

Ar „Culligan“ išsaugos prekių ženklą „Eden Springs“?

„Culligan“ įsigijo teises į „Eden“ pavadinimą ir prekių ženklą tam tikram laikui. Visiems Jums pasiūlytiems vandens sprendimams, tiek šaltinio vandeniui, tiek vandens įrangai, bus naudojamas tik „Culligan“ pavadinimas.

Ar aš vis dar gausiu „Eden“ vandens?

Žinoma, mūsų vandens gavimo vieta ir sistema Lietuva nesikeis. Toliau užtikrinsime „Eden“ vandenį tuo pačiu, pažįstamu skoniu. Netrukus pamatysite naują etiketę ant mūsų vandens butelių – „Culligan“, tačiau vandens kokybė nepasikeis.

Ar keisis banko sąskaitos numeris ir pavadinimas?

Jūsų konkrečios banko sąskaitos numeris mokėjimams už paslaugas ir produktus liks tas pats. Jei keisis įmonės pavadinimas, jūs sulauksite raštiško pranešimo apie šį pasikeitimą atskira žinute.

Kur galėčiau rasti daugiau informacijos šiuo klausimu?

Mūsų Klientų aptarnavimo specialistas atsakys į bet kokius susijusius Jūsų klausimus. Galite paskambinti į Klientų aptarnavimo skyrių telefonu 8800 20006 ir tuomet suteiksime atsakymus į Jūsų klausimus.

Turite klausimų?

Prašome su mumis susisiekti naudodami kontaktinę formą.

Dėkojame savo klientams už ištikimybę.