Susisiekite
 • Pateikdami šį prašymą, Jūs sutinkate, kad "EDEN SPRINGS LIETUVA" apdorotų Jūsų duomenis tam, kad pateiktų jums pasiūlymą.

  Jūsų duomenys gali būti perduoti  kitoms "Eden Group" įmonėms ir duomenų tvarkytojams Europos ekonominėje erdvėje (EEE) ir už jos ribų. Perkėlimai ne EEE grindžiami Europos Komisijos priimtais sprendimais dėl adekvatumo ar standartinėmis sutarties sąlygomis.

  Savo sutikimą galite atsiimti bet kuriuo metu, taip pat galite pasinaudoti savo teise susipažinti su duomenimis, savo teise į taisymą, ištrynimą, apdorojimo apribojimą ir duomenų perkėlimą, siųsdami užklausą: GDPR@lt.edensprings.com, įrašykite savo vardą ir pavardę bei adresą bendravimo ir tikrinimo tikslais, ir pateikite reikiamus duomenis Jūsų užklausai apdoroti..

  Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą rasite čia: https://www.edensprings.lt/privatumo-taisykles

Kontaktai
PADĖKITE JIEMS JAUSTIS
GYVYBINGESNIAIS NEI KADA NORS
Gerkite vandenį!

Kad Jūsų darbuotojai jaustųsi aktyvūs darbe, jie turi jaustis žvalūs. Gerdami 1.5-2l per dieną kokybiško geriamojo arvba šaltinio vandens leis jiems jaustis labiau motyvuotiems, energingais, produktyviais ir... gyvais! 

Fantastisk smag og høj kvaitet
Puikus skonis ir kokybė

Mes siūlome aukštos kokybės ir puikaus skonio geriamąjį arba šaltinio vandenį. Prisijunkite prie Eden dabar ir pasirinkite sprendimą, kuris geriausiai tinka Jūsų įmonei.  Užsisakykite vandens aušintuvą dabar ir gaukite 50% nuolaidą pirmuosius 3 mėnesius! 

Mėgaukitės "viskas įskaičiuota" paslauga!

Pasirinkite Eden ir mūsų pirmaujančias viską apimančias paslaugas:

 • Vandens aparato nuoma
 • Priežiūra
 • Nemokamas pristatymas
 • Vandens butelių surinkimas
 • Dezinfekcija
   
Service Eden