"Eden Springs Lietuva" visada gerbs Jūsų privatumą. "Eden Springs Lietuva" nevykdys Jūsų asmens duomenų apdorojimo, išskyrus atvejus, kai Jūs būsite davę specialų leidimą. "Eden Springs Lietuva" griežtai laikosi Fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų reikalavimų. Taigi "Eden Springs Lietuva" atsakingai elgiasi su Jūsų asmens duomenimis ir naudoja Jūsų asmens duomenis tik pagal Fizinių asmenų duomenų apsaugos įstatymo reikalavimus, kuris Jums suteikia keletą teisių dėl Jūsų asmens duomenų apdorojimo.

Pateikdami informaciją, Jūs leidžiate "Eden Springs Lietuva" naudotis šia informacija, kaip nurodyta šioje politikoje. Jūs esate atsakingas už tai, kad asmuo, įmonė ar kita organizacija, kurios vardu Jūs veikiate, būtų informuota apie mūsų privatumo politikos turinį ir leistų Jums veikti jų vardu sandoriuose su mumis.

"Eden Springs Lietuva" pati toliau nurodytais būdais apibendrins ir naudos informaciją, kurią Jūs jai pateiksite:

  • Registruojantis ir naudojantis baze pateiktus duomenis paprastai išsaugos ir jais naudosis "Eden Springs Lietuva", kad susisiektų su Jumis, pateiktų Jums su paslaugomis susijusią informaciją, paslaugų kasdieniam naudojimui ir gerinimui, jeigu tik Jūs nebūsite prašęs mūsų to nedaryti.
  • "Eden Springs Lietuva" gali periodiškai vykdyti apklausas.
  • Bet kuriuo būdu Jūsų pateiktuose atsakymuose nurodyti duomenys gali būti naudojami kuriant vartotojų bylas "Eden Springs Lietuva" vidaus naudojimui.
  • "Eden Springs Lietuva" gali rinkti tam tikrą informaciją tuo metu, kai Jūs naudojatės šia baze, taip pat ir duomenis apie Jūsų operacinę sistemą, naršyklės versiją, domeno pavadinimą ir IP adresą, duomenis apie svetainę, iš kurios prisijungiate.
  • Ši informacija bus naudojama prižiūrėti ir atitinkamai atnaujinti bazę ir paslaugas.
  • Siekdama išsaugoti informaciją, pavyzdžiui, apie sesijos identifikatorių ir Jūsų vartotojo vardą, "Eden Springs Lietuva" gali naudotis mažomis duomenų bazėmis, kad galėtų nustatyti, ar Jūs anksčiau jau lankėtės šioje bazėje ir ar Jūs esate registruotas bazės vartotojas.

„Eden Springs“ perduos Jūsų informaciją tretiesiems asmenims šiais atvejais:

  • "Eden Springs Lietuva" gali Jūsų anksčiau pateiktus duomenis siųsti atitinkamam duomenų teikėjui, kur šie duomenys būtini, siekiant užtikrinti Jums prieigą prie riboto naudojimo duomenų teikėjo turinio, arba atvejais, kai Jūs duomenų teikėjo reikalaujate paslaugų, už kurias būtina mokėti, arba kai reikalingas Jūsų adresas, kad būtų galima duomenų tiekėjui išsiųsti Jūsų prašymą paštu.
  • Jeigu pagal tokius duomenis galima Jus identifikuoti, "Eden Springs Lietuva" nepersiųs tokių duomenų be Jūsų leidimo. Jeigu už paslaugas būtina mokėti arba reikalaujama ne elektroninių dokumentų, toks leidimas bus laikomas gautas tuo momentu, kai Jūs užpildysite reikiamas formas "Eden Springs Lietuva" svetainėje. Jūs galite pareikalauti, kad Jūsų pateikti duomenys būtų ištrinti iš „Eden Springs“ registrų.
  • Jūs bet kuriuo metu galite taisyti savo "Eden Springs Lietuva" pateiktus duomenis. Jūs sutinkate atnaujinti savo duomenis, kai jie pasikeičia. Jūs sutinkate, kad "Eden Springs Lietuva", jeigu to reikalaujama pagal įstatymus, gali paviešinti Jūsų duomenis bet kuriam asmeniui, turinčiam teisę pareikalauti tokios informacijos.