Eden bendravimas

Gerb. Klientai!

Mūsų klientų ir darbuotojų sveikata bei gerovė – pirmaeilės svarbos klausimas, todėl į susiklosčiusią padėtį dėl koronaviruso žiūrime labai rimtai. Atsižvelgdami į besikeičiančią padėtį, pranešame apie priemones, kurių ėmėsi jūsų vandens ir kavos tiekėja bendrovė „Eden“.

Siekdama apsaugoti savo klientus ir darbuotojus bendrovė vadovaujasi vietos valdžios nurodymais. Todėl darbuotojams buvo išduotos apsauginės kaukės, dezinfekuojantys geliai. Jiems buvo nurodyta, kaip dirbti pagal aukštus saugos standartus, kurių reikalauja aplinkybės, ir vadovautis griežtomis higienos taisyklėmis siekiant užkardyti galimas grėsmes. Be to, visi darbuotojai, kuriems pasireiškia gripo požymiai, lieka namuose, kaip įprasta, ir neturi jokio sąlyčio su kolegomis ar klientais.

Net ir tokiomis beprecedentėmis aplinkybėmis bendrovė yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Vis dėlto, mes taip pat galime susidurti su sunkumais, dėl kurių mūsų teikiamos paslaugos gali vėluoti ar keistis. Todėl norėtume iš anksto atsiprašyti ir prašyti jūsų supratimo. Tokiomis sąlygomis raginame klientus pasirūpinti papildomu kiekiu į 5G butelius ir nedidelės tapos butelius išpilstytu vandeniu, kad nei įstaigose, nei darbo patalpose nepristigtumėte vandens. 

Pasinaudodami galimybe primename, kaip saugiai naudotis mūsų įranga: 
•    prieš keisdami butelį būtinai nusiplaukite rankas;
•    pildami vandenį į puoduką ar butelį, nelieskite dozatoriaus čiaupų;
•    vandens čiaupams dezinfekuoti naudokite vienkartines dezinfekuojamąsias servetėles, kurias galime parūpinti;

Norime nuraminti savo klientus ir patikinti, kad imamės visų būtinų profilaktinių priemonių bet kokiai užkrato galimybei išvengti. Toliau informuosime jus apie besikeičiančias aplinkybes.

Norėdami gauti papildomos informacijos, kreipkitės į bendrovės „Eden“ darbuotojus – savo asmeninį vadybininką ar klientų aptarnavimo specialistą

Nemokama kllientų aptarnavimo linija 8 800 20006 

Šilčiausi linkėjimai. Būkite sveiki.