APRŪPINAME LIETUVĄ IR EUROPĄ VANDENIU IR ENERGIJA

“Eden Springs” yra visoje Europoje žinoma vandens ir kavos tiekėja biurams ir organizacijoms.
Kiekvienam biurui, jo darbuotojams, klientams ir lankytojams reikia vandens ir kavos, nes būtent vanduo ir kava sudaro 80% visų darbe suvartojamų gėrimų.
Eden –  tai patogi parduotuvė, kurioje galima įsigyti gėrimų biurui.

Vanduo iš Eden
Mes turime didelį vandens aušintuvų, prie vandentiekio jungiamų vandens aušintuvų, bei vandens mažuose buteliukuose (0,5 l ir 1,5 l PET buteliai) pasirinkimą. Tai tikrai patenkins visus vandens jūsų biure poreikius.
Kiekvienais metais visoje Europoje aprūpiname 800 milijonais litrų vandens. Vandenį tiekiame 1 milijonui ištroškusių įmonių ir namų 18-oje šalių.

Kava iš Eden
Mes tiekiame kavą įvairioms darbovietėms. Siūlome didelį kavos aparatų ir kavos (kapsulėmis, pupelėmis, maltos kavos ir tirpios kavos) asortimentą. Pritaikome savo pasiūlymus kiekvienam klientui pagal jo dydį ir kavos pageidavimus.
Mūsų tiekėjai – tai geriausi prekės ženklai, tokie kaip Lavazza, Schreyögg, Barry Calabaut, Lipton ir kt.

MŪSŲ VIZIJA – BŪTI JŪSŲ MĖGSTAMIAUSIA VANDENS IR KAVOS TIEKĖJA

Žemiau išvardintos vertybės yra Eden bendrovės kultūros, darančios įtaką mūsų sprendimams, pagrindas.

Mums rūpi:

 • Kiekvienas Jūsų darbovietės vandens ir kavos poreikių aspektas, todėl siekiame nepriekaištingo aptarnavimo, kai Jums to reikia.
 • Mūsų klientai, aplinka ir bendruomenės, etiškas ir atsakingas veiklos vykdymas.
 • Aistra kokybei: mes siekiame tiekti tik aukščiausios kokybės produktus ir bendradarbiauti su pripažintais tiekėjais ir asociacijomis.
 • Gerovė: mes esame įsipareigoję produktams ir praktikoms, kurie prisideda prie sveiko, produktyvaus gyvenimo būdo Jūsų darbovietėse.
 • Lyderystė: mes siekiame remti įvairias iniciatyvas ir demonstruoti savo atsakingą poziciją, kaip ir turėtų daryti  vandens ir kavos paslaugų pramonės visoje Europoje lyderiai.

Mes esame CarbonNeutral® ir tuo didžiuojamės

Pagarba aplinkai

Po beveik 10 metų įdėtų tvarių pastangų Eden Springs, kaip Europos rinkos lyderis vandens tiekimo biurams srityje, nusprendė žengti dar vieną žingsnį į priekį ir tapti didžiausiu Europos sertifikuotu CarbonNeutral vandens ir kavos paslaugų bendrove. Be to, mūsų produktai yra sertifikuoti CarbonNeutral, juos naudojant pirmuosius metus.

Paprastai tariant, tai reiškia, kad kiekviena atskira veikla ir kiekviena atskira operacija, nuo to momento, kai mūsų darbuotojai išeina iš namų vykti į darbą, iki  mūsų visos paskirstymo aikštelės pristatymo sunkvežimiais veiklos, turi nulinį poveikį išmetamam CO2 kiekiui.

Žinoti daugiau

MES NE TIK SAKOME, KAD MUMS RŪPI – MES TAI KONKREČIAI PARODOME

Mes remiame organizacijas, kurios svariai prisideda prie žmonių ir bendruomenių sveikatos ir gerovės. Mes matuojame savo paaukotų resursų efektyvumą, siekdami įsitikinti, kad iš tiesų prisidedame prie pokyčių.

Svarbiausias dalykas – remti bendruomenes, kuriose dirbame, ypač tas, kurioms reikia realios pagalbos. Mes padedame įvairiais būdais, pvz., finansine parama vietos labdaros organizacijoms, įdarbiname neįgalius asmenis, nemokamai tiekiame geriamąjį vandenį įvairių bendruomenės renginių metu.

Mums taip pat rūpi žmonės, gyvenantys mažiau privilegijuotose regionuose. Mes remiame bendruomenes, kurioms trūksta šviežio, sveiko geriamojo vandens, ar kuriose vaikai ne visada gali įgyti išsilavinimą.
Per „People Help People – One World“ organizaciją, mes padedame bendruomenėms Centrinėje Afrikoje prisidėdami prie vandens, apgyvendinimo, pagrindinių sveikatos priežiūros paslaugų ir švietimo projektų.

EDEN, PATIRTIS IR ŽINIOS YRA NEATSIEJAMI

Turėdami daugiau negu 18 metų patirtį, mes ištobulinome pagrindinius dalykus, kurie yra svarbūs Jūsų organizacijai ir darbuotojams – puikaus skonio, kokybiškas vanduo ir kava, patikimas aptarnavimas. Daugiau negu 1 milijonas klientų visoje Europoje patiki mums vandens ir kavos teikimą namams ir biurams.

Eden bendrovėje vandens kokybė yra pagrindinis dalykas, nesvarbu, ar vanduo yra tiekiamas iš kruopščiai atrinktų šaltinių, ar filtruojamas iš vandentiekio. Mes atliekame griežtus bandymus vadovaudamiesi ISO kokybės standartais ir siekiame užtikrinti vandens higieną, atitikimą visiems šalies ir ES reikalavimams. Mūsų kava ir kavos aparatai yra kruopščiai atrenkami iš geriausių prekės ženklų ir pirmaujančių gamintojų.

Mes tikime, kad geriausias būdas aptarnauti klientus yra suprasti Jūsų rūpesčius ir neleisti jiems pakartotinai atsirasti.
Svarbiausia – išklausyti klientus, net jeigu tai reiškia, kad reikės pakeisti procesą ar perdaryti produktą.
Štai kodėl mes sukūrėme vandens ir kavos pasiūlymų paketus, kurie yra lankstūs ir pritaikyti Jūsų poreikiams. Niekas nenori sudaryti nepalankios sutarties.
Todėl mes teikiame optimalią vertę – aukšta kokybė už protingą kainą. Mes žinome, kad Jūs nenorite permokėti.
Mes visuomet padėsime Jums renkantis mus kaip Jūsų vandens ir kavos tiekėją – padėsime teisingai pasirinkti kiekviename žingsnyje.

Mūsų 5 pažadai klientams sukurti siekiant užtikrinti, kad Jūs visuomet gaunate paslaugas, kurių tikitės:

 • Greitas aparato montavimas;
 • Pasitenkinimas produktu;
 • Aukščiausias higienos lygis;
 • Pristatymas laiku;
 • Greitas techninių problemų sprendimas.

Jeigu norite pateikti atsiliepimą ar turite klausimų, susisiekite su mumis! Mes mielai su jumis pabendrausime.

Jūs, kaip ir mes, rūpinatės savo darbuotojų gerove darbe.
Per paskutinius 18 metų mes gerinome milijonų darbuotojų ir klientų sveikatą ir gerovę tiekdami geriausią geriamąjį vandenį ir kavą.
Ar žinojote, kad darbuotojų aprūpinimas šviežiu, sveiku geriamuoju vandeniu yra vienas ekonomiškiausių būdų sukurti sveikesnę ir produktyvesnę bendrovę?
Kokybiškas geriamasis vanduo pagerina savijautą sumažindamas lėtinių ligų riziką ir su sveikatos priežiūra susijusias išlaidas, be to, gerina nuotaiką.
Skani, ką tik paruošta kava darbovietėje džiugina ir darbuotojus, ir klientus. Jie įvertina tokį Jūsų poelgį ir jaučiasi lojalūs. Kava taip pat suteikia energijos ir pagerina produktyvumą.

PRITARIMO ŽENKLAS – MŪSŲ AKREDITACIJOS

Eden yra Europos vandens aušintuvų (Watercoolers Europe) asociacijos ir daugybės kitų regioninių ir vietinių vandens kokybės asociacijų, įskaitant EDWCA ir BWCA , narė. Carbon Neutral Company akreditavo Eden bendrovę, kaip 100 % vykdančią veiklą, kuri laikoma nekenksminga aplinkai (Carbon Neutral).

 • BRWA

  Eden yra Europos vandens aušintuvų (Watercoolers Europe) asociacijos ir daugybės kitų regioninių ir vietinių vandens kokybės asociacijų

PARTNERIAI

Bendradarbiaujame su gerai žinomais tarptautiniais partneriais. 

Įmonių grupei „Paulig Group“ priklausanti „Gustav Paulig Ltd“ buvo įkurta 1876 metais Suomijoje. Bendrovė užsiima aukštos kokybės kavos gamyba bei prekiauja kavos ir karšto šokolado produktais (Tazza). Nuo 1904 metų „Gustav Paulig Ltd“ skrudina kavą. Iki šio tai yra šeimos verslas, kurio vizija – tapti kavos skrudinimo lyderiu pasirinktose rinkose.

Prieš tūkstančius metų susiformavusi unikali Varėnos ekosistema apdovanojo joje išgaunamą vandenį. „Neptūnas“ – tai natūralus mineralinis vanduo, pasižymintis maža ištirpusių druskų koncentracija – tik 136 mg/l. Būtent todėl „Neptūnas“ šiandien yra gryniausias lietuviškas natūralus mineralinis vanduo. 

Druskininkai šiandien yra toje vietoje, kur kažkada pereinamoji juosta skyrė jūrą nuo sausumos. Čia kaupėsi jūros druskos, kurios vėliau atsidūrė giliai žemėje. Pro šiuos druskos klodus dabar trykšta mineralinės versmės. 

Buteliuose išpilstytas vanduo yra silpnesnės mineralizacijos, tačiau puikiai atgaivina ir suteikia organizmui reikalingų mikroelementų. 

3M veikla vykdoma visose šešiose pagrindėse korporacijos verslo srityse, vietinei rinkai siūlomi daugiau nei 7000 produktų verslui bei namų vartotojams. Inovatyvūs pasaulyje gerai žinomi gaminiai įgyja vis didesnį populiarumą Lietuvoje, jais prekiauja daugiau nei 100 įmonės partnerių. 

KARJERA EDEN

Karjera Eden

“Eden Springs” yra pirmaujanti Baltijos regione vandens ir kavos tiekėja, turinti daugiau negu 18 metų biurų ir namų aptarnavimo patirtį. Klientai visuomet yra svarbiausi, ir mes siekiame, kad jie visi būtų patenkinti mūsų siūlomais sprendimais.
Atvirumas, bendradarbiavimas, entuziazmas ir aukšto aptarnavimo meistriškumo lygio siekis – visa tai rasite Eden įmonėje. Mes skatiname darbuotojus tobulėti siūlydami tęstinį mokymąsi, mokymus darbe ir lipimą karjeros laiptais bendrovėje.
Mes vertiname darbuotojus, kurių daugiau nei 150 mielai dirba komandoje ir dalijasi idėjomis, imasi iniciatyvos ir gali dirbti savarankiškai verslo aplinkoje.

Jeigu Jums artimos mūsų ambicijos ir norite tapti Eden dalimi, susisiekite su mumis. Peržiūrėkite šiuo metu laisvas vietas ir atsiųskite CV bei motyvacinį laišką.