NEPRIEKAIŠTINGAS APTARNAVIMAS, KAI JUMS TO REIKIA

Kai nuomojatės iš mūsų, Jūs gaunate ne vien gėrimus savo darbovietei. Jums reikia tiekėjo, kuris pasirūpintų kiekvienu vandens ir kavos poreikiu. Eden siūlo reguliarias paslaugas, tokias kaip montavimas, produktų pristatymas ir aušintuvo profilaktinė priežiūra.

Mūsų 5 pažadai klientams yra puikaus aptarnavimo ir bet kokios reikiamos pagalbos garantija:

 1. Greitas įrangos montavimas. Jeigu Jūs įsigyjate ar nuomojatės vandens aušintuvą ar kavos aparatą, juos sutartą dieną ir sutartu laiku pristatysime ir sumontuosime bet kur Lietuvoje.
 2. Pasitenkinimas produktu. Į butelius pilstome tik geriausią vandenį ir tiekiame garsiausių prekės ženklų kavą. Vis dėlto, jeigu jūs nebūsite patenkinti mūsų vandens ar kavos kokybe (skoniu, spalva, kvapu ir t. t.), Eden pasižada greitai sureaguoti ir pašalinti objektyvius trūkumus.
 3. Aukščiausias higienos lygis. Vadovaudamasis ES rekomendacijomis, Eden dezinfekuoja aušintuvus pagal Jūsų sutartį mažiausiai 2 kartus per metus.
 4. Pristatymas laiku. Vandenį ir kavą pristatysime per 2 darbo dienas nuo sutartos pristatymo dienos.
 5. Greitas techninių problemų sprendimas. Mes išspręsime visas problemas per sutartą laiką. 

Mes esame visuomet pasiruošę padėti:

 • Telefonu: mūsų kompetentingos komandos yra pasiruošusios atsakyti į bet kokius klausimus ar išspręsti bet kokią problemą. Tiesiog skambinkite telefonu: 8 800 20006,  pirmadieniais–penktadieniais 8:00-17:00 val.
 • Asmeniškai: aukštos kvalifikacijos draugiška komanda apsilankys pas Jus ir sumontuos aparatus, atliks profilaktinį valymą ir išspręs problemas.
 • Internetu: Jūs galite pasinaudoti mūsų kontaktų forma ir paprašyti pagalbos ar užsakyti reguliarias paslaugas.
 • Didelėms organizacijoms paskiriamas verslo klientų vadybininkas, kuris bet kuriuo metu atsakys į Jūsų klausimus.

 

MONTAVIMAS IR PRISTATYMAS VISOJE ŠALYJE

Jeigu nuomojatės vandens aušintuvą, prie vandentiekio jungiamą vandens aušintuvą ar kavos aparatą, kvalifikuoti, draugiški Eden technikai šiuos aparatus pristatys ir sumontuos bet kurioje Lietuvos vietoje sutartą dieną ir sutartu laiku.

Mes taip pat pristatome vandenį arba kavą visoje šalyje pagal su Jumis sudarytą tvarkaraštį arba per 1 darbo dieną po Jūsų užsakymo. Jūs galite pasirinkti specialiai pritaikytą pristatymų tvarkaraštį.

 

Mes turime didžiausią vandens ir kavos pristatymo infrastruktūrą Baltijos regione. Mūsų draugiški, uniformuoti vairuotojai pristato šviežią vandenį ir surenka tuščius butelius.

Jūsų kavos aparatai, atsargos ir priedai gali būti pristatyti bet kurioje Lietuvos vietovėje. Galima rinktis patogų pristatymo tipą – kitos dienos ar Jums patogią darbo dieną.

Raskite artimiausia filialą arba skyrių

Eden Filialo arba skyriaus adresas

 • 8 800 20006
  Eden Springs Lietuva UAB, Savanoriu pr. 174A, LT – 03115, Vilnius
 • 8 800 20006
  Europos pr. 36, Kaunas LT – 46369
 • 8 800 20006
  Šilutės pl. 33A-27, Klaipėda LT- 91107

PRIEŽIŪRA

Mūsų pristatymo vadybininkai reguliariai patikrina, dezinfekuoja aparatus ir išsprendžia nedideles problemas vietoje. Jeigu Jūsų aparatas sugedo, susisiekite su mumis. Galbūt problemą bus galima išspręsti telefonu pasikalbėjus su mūsų technikais. 

Reguliari Jūsų vandens aušintuvų techninė priežiūra ir dezinfekavimas, kuriuos atlieka mūsų technikai, yra įtraukti į Jūsų sutartį. Vandens aušintuvai, naudojantys butelius, yra dezinfekuojami ir viduje, ir išorėje pagal tikslius EBWA standartus kas pusę metų, o prie vandentiekio jungiami aušintuvai – kas 6 mėnesius

Reguliari Jūsų kavos aparato priežiūra, kurią atlieka mūsų techninė komanda, yra įtraukta į Jūsų sutartį. Kokybiškus kavos aparatus reikia nedaug prižiūrėti ir valyti. Priežiūra priklauso nuo aparato, tačiau mūsų technikai montavimo metu parodys, ką reikėtų daryti, kad aparatas puikiai veiktų.

POGARANTINIO APTARNAVIMO KOMANDOS

   

Kvalifikuota ir draugiška klientų aptarnavimo komanda gali atsakyti į visus Jūsų klausimus apie atsargas, paskyrą, PVM sąskaitas faktūras ar aparatus. Jeigu iškyla problemų, mes jas diagnozuosime, padėsime greitai išspręsti ar organizuosime specialisto apsilankymą.

Susisiekite su mumis telefonu 8 800 20006 pirmadieniais–penktadieniais, 07:00–16:00 val.

Mūsų technikų komanda nuolat aptarnauja ir dezinfekuoja Jūsų vandens aušintuvus ir kavos aparatus. Daugybė technikų yra išsibarstę po visą Lietuvą ir jie gali sureaguoti į problemą greitai ir efektyviai. Eden technikai dalyvauja bendrovės organizuojamuose mokymuose ir sertifikuotuose Europos vandens aušintuvų asociacijos mokymuose. Daugiau negu 80 % problemų yra išsprendžiama per pirmąjį apsilankymą.

Susisiekite su mumis telefonu  8 800 20006 pirmadieniais–penktadieniais, 08:00–17:00.

KLAUSIMAI

Peržiūrėkite dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skiltį ir greitai raskite norimą informaciją.

Jeigu reikia daugiau pagalbos, paskambinkite mūsų pagalbos linija ar pasinaudokite kontaktine forma