Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktaiPaslaugos ir patarimaiMūsų akcijosEnergija darbeApie musTee tilaus

Home Dotted Energija darbe Dotted Skatinimas darbe


SKATINIMAS DARBENuo gero prie geriausio: kava – papildomas energijos užtaisas

Nuo gero prie geriausio: kava – papildomas energijos užtaisasVanduo yra geros savijautos ir darbo našumo pagrindas, o kava – tai papildomos energijos gurkšnis, todėl geri rezultatai taps tiesiog puikūs. Daugeliui iš mūsų nėra nieko maloniau, kaip dieną pradėti nuo puodelio garuojančios ir gardžiai kvepiančios kavos. Suteikite darbuotojams galimybę pasimėgauti gera kava, ir tai bus pagarbos ir pripažinimo ženklas. Ir ne tik tai. Kai reikia imtis naujos užduoties, reikalaujančios mąstymo, pirmas dalykas, kurį padarome, tai įsipilame puodelį kavos. Tai, kas iš pažiūros gali pasirodyti tuščias mėgavimasis, iš tikrųjų yra tyrimais įrodytas vaisingos energijos šaltinis.

Kava kelia darbuotojų našumą be jokių išankstinių sąlygų. Tai energijos užtaisas jūsų personalui, o kartu – ir jūsų verslui. Taigi kavą gerti sveika, jeigu ją vartojame saikingai, beje, kaip ir daugelį kitų gerų dalykų gyvenime.

Kava ir skatinimasKava ir skatinimas

Kava yra proto žadintoja ir vaizduotės kurstytoja, padedanti išlaikyti atidumą ir atskleisti kūrybingumą. Ją, kaip puikų energijos užtaisą, linkę rinktis daugelis biuro darbuotojų. Naujausių tyrimų duomenys dar kartą patvirtino, kad kofeinas stiprina ir padeda sutelkti mūsų protinius ir fizinius gebėjimus. Neurologijos mokslas įrodo, kad kofeinas aktyvina tokias smegenų funkcijas kaip dėmesys, susitelkimas, planavimas ir problemų sprendimas. O tokios garsios institucijos kaip Mayo klinika ir Harvardo medicinos mokykla netgi rekomenduoja reguliariai gerti kavą, siekiant sumažinti rizikos veiksnius susirgti diabetu ar kitomis ligomis. Kava sustiprina organizmą.

Elektroninės
sąskaitos E-pay

Registruotis
KOMERCINIS PASIŪLYMAS

Nemokama linija

8 800 20006

Kodėl Eden?

Šviežia kava Šviežia kava
Pristatymas visoje Lietuvoje Pristatymas visoje Lietuvoje
KAVOS PASIŪLYMAS

Laikas kavos
pertraukėlei?

Sužinokite daugiau


       Produktai
       Paslaugos ir patarimai
       Mūsų akcijos
       Energija darbe
       Apie mus
     Kontaktai ir pagalba
  • T: 8 800 20006
  • Susisiekite su mumis
  • Eden Springs Lietuva UAB
    Savanoriu pr. 174A
    LT – 03115, Vilnius