Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktaiPaslaugos ir patarimaiMūsų akcijosEnergija darbeApie musTee tilaus

Home Dotted Paslaugos ir patarimai Dotted Klientų aptarnavimas ir priežiūros paslaugos
Eden patirtisEsame tam, kad padėtumeLanksčiai ir veiksmingai teikiame sanitarijos, priežiūros ir remonto paslaugas, užtikrindami, kad jūsų vandens ir kavos aparatai visada būtų kuo geriausios būklės. Toliau rasite daugiau informacijos apie mūsų klientų aptarnavimo komandą ir teikiamas priežiūros paslaugas.

Priežiūros komanda

Vandens aparato profilaktika

Vandens aparato sanitarijos priemonių komplektas

Vandens aparatų priežiūra ir remontas

Kavos aparatų priežiūra

PRIEŽIŪROS KOMANDAPuikiai savo darbą išmanantys kompetentingi techninės priežiūros specialistai atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Jeigu tik prireiks, visada kreipkitės į mus.

KLIENTŲ APTARNAVIMO KOMANDAMūsų patyrusi ir paslaugi klientų aptarnavimo komanda visada suteiks profesionalias paslaugas, nesvarbu, koks klausimas jums iškiltų ir kokio dydžio būtų jūsų įmonė. Stengiamės visada kuo greičiau atsakyti į visus klientų klausimus ir padarysime viską, ką galime, kad jūsų bendradarbiavimo su „Eden Springs“ patirtis būtų kuo geresnė.

Stengiamės teikti kokybiškas priežiūros, valymo ir remonto paslaugas, kad galėtumėte būti ramūs, jog jūsų vandens aparatas visada veiks sklandžiai ir nekels jokių rūpesčių. Tačiau neliepiame šiais žodžiais patikėti iš karto – paskaitykite pačių klientų atsiliepimus apie bendradarbiavimą su mumis.

Priežiūros komanda

TECHNINIO PATIKRINIMO IR REMONTO KOMANDATurime gausią techninių specialistų komandą, prižiūrinčią visą (rinka). Šie specialistai sparčiai atsilieps į jūsų prašymus ir tinkamai juos išpildys. Mūsų techniniams specialistams būtini sertifikuoti higienos mokymai, kuriuos rengia organizacija „WaterCooler Europe“, be to, jie dažnai dalyvauja vietiniuose mokymo kursuose. Taip pat pardavimo vadybininkai kiekvienam pristatymui atlieka nepriklausomus vandens ir kavos aparatų patikrinimus, ir visi nustatyti smulkūs trūkumai ar problemos bus nedelsiant išspręsti vietoje. 

PRIEDAI VANDENIUI
EDEN VANDUO
Vandens išgavimo vieta
Elektroninės
sąskaitos E-pay

Registruotis
KOMERCINIS PASIŪLYMAS

Nemokama linija

8 800 20006

Kodėl Eden?

e-parduotuvė e-parduotuvė
Šaltinio ir geriamasis<br />     vanduo Šaltinio ir geriamasis
     vanduo

KAVOS PASIŪLYMAS

Laikas kavos
pertraukėlei?

Sužinokite daugiau


       Produktai
       Paslaugos ir patarimai
       Mūsų akcijos
       Energija darbe
       Apie mus
     Kontaktai ir pagalba
  • T: 8 800 20006
  • Susisiekite su mumis
  • Eden Springs Lietuva UAB
    Savanoriu pr. 174A
    LT – 03115, Vilnius