Eden Springs the water and coffee company
Eden ProduktaiPaslaugos ir patarimaiMūsų akcijosEnergija darbeApie musTee tilaus

Home Dotted Produktai Dotted Kava iš Eden Dotted Eden Fresh – kavos pupelės Dotted Eden kavos aparatai


EDEN FRESH

Eden kavos aparataiEden kavos aparatai
Eden siūlo nuomos ir pardavimo kavos aparatų galimybes. Mūsų specialistai patars ir parinks jums tinkamiausią kavos aparatą, kuris pilai atitiks jūsų poreikius. Jums beliks tiesiog mėgautis gera kava!

e-parduotuvėEden Springs
Saeco Royal

SAECO Royal – tai automatinis kavos aparatas, kuriame yra integruotas LCD ekranas, pagrindinių parinkčių programavimas, kavos malimo ir jos kiekio kontrolė, kavos pupelių ir vandens pilstymo indikatorius bei pranešimas, kad reikia išvalyti atliekų rezervuarą. Šio kavos aparato išskirtinumas – ypač didelės vandens ir kavos pupelių talpos.


KORO Espresso

KORO Espresso – elegantiškas, patrauklaus dizaino, modernus vieno paspaudimo aparatas. Aparatas naudoja pieno miltelius pagaminti Cappuccino ar Latte kavos gėrimus.


Saeco Aulika

Aulika - profesionalus automatinis espresso kavos ruošimo aparatas. Kavos ruošimo įrenginys iš anksto pasiruošia ir elektroniškai paskirsto kavą į puodelį. Aparatas turi "one-touch-milk" funkciją (pieno puta vieno mygtuko paspaudimu), karšto vandens ir garų išleidimo antgalį karštiems gėrimams (pvz. arbatai). Jame yra didelės talpos kavai, vandeniui, kavos tirščiams.


Saeco Phedra

SAECO Phedra – elegantiškas, kompaktiškas ir modernus pusiau automatinis kavos aparatas, idealiai tinkantis viešo maitinimo įstaigoms, mažiems ir vidutinio dydžio biurams. Galimybė pagaminti iki 8 rūšių gėrimų. Aukšta plati, bet kartu ir elegantiška, nerūdijančio plieno gėrimų išdavimo vieta ženkliai sumažina kavos išlaistymo ir netvarkos tikimybę.


Saeco XS

CINO XS - profesionalus automatinis kavos gėrimų ruošimo įrenginys. Galimybė paruošti skirtingus 8 rūšių gėrimus. Naudoja skrudintas kavos pupeles, pieno miltelius ir šokoladą. Jame yra didelės talpos kavai, vandeniui, kavos tirščiams. 

PRIEDAI VANDENIUI
         
         
         
         
REIKALINGA PAGALBA?
8 800 20006

Ar mums susisiekti su jumis?


       Produktai
       Paslaugos ir patarimai
       Mūsų akcijos
       Energija darbe
       Apie mus
     Kontaktai ir pagalba
  • T: 8 800 20006
  • Susisiekite su mumis
  • Eden Springs Lietuva UAB
    Savanoriu pr. 174A
    LT – 03115, Vilnius